Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką ***
Medaliści

Zdobycze medalowe Naszych wychowanków, stan na 08.12.2019:

wychowanek
Radosław Lubański19148
Oskar Wojciechowski18158
Aleksandra Brzęk2534
Joanna Kaczor13109
Maria Strządała11133
Artur Kaczor41612
Martyna Danelczyk9107
Dawid Brzęk9112
Kacper Greczka1254
Karolina Żaczek1119
Natalia Greczka5812
Martyna Filip598
Ksenia Janusz4812
Mikołaj Kisiała773
Mateusz Wiśniewski3910
Maksymilian Jarzyna644
Filip Ciepiela285
Katarzyna Paszek347
Davide Bensi de Palma2311
Emilia Durajczyk157
Kajetan Olesik241
Mikołaj Górny152
Szymon Waleczek313
Kamila Gezler143
Julia Drzazga223
Zuzanna Wieliczka134
Zuzanna Zdrowak213
Jakub Rachwał122
Paweł Danelczyk202
Jakub Wizner024
Michał Pękała112
Paulina Jankowska023
Maria Jurczyk023
Patryk Rudziński111
Konrad Bożek030
Wiktoria Soszka110
Amelia Satława110
Kacper Kacprowicz021
Mateusz Podsiadło101
Dawid Kopeć020
Justyna Bożek100
Michał Sikora011
Mateusz Orszulak011
Maja Klainer011
Jakub Kopeć011
Kornel Suchodolski003
Marika Kopeć010
Marianna Gronkiewicz010
Maja Pisarek010
Joanna Sikora010
Jan Chroboczek010
Jakub Filip010
Grzegorz Kania010
Filip Ślusarski010
Błażej Grzywa010
Antoni Tyrka010
Wiktoria Filapek002
Bartosz Wizner002
Aleksandra Góra002
Zuzanna Kłyszewska001
Zuzanna Gawlas001
Zofia Gałczyńska001
Tytus Wojciechowski001
Szymon Mikołajczak001
Paulina Rudzińska001
Oliwier Rudnicki001
Natalia Nycz001
Nadia Czyż001
Krzysztof Greczka001
Karolina Sabuda001
Kamila Kuczyńska001
Kacper Wojas001
Antonina Radzik001
Anna Włodarczyk001
Anna Sędłak001
Copyright 2009-2019 © Szkółka REKORD