Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką ***
Osiągnięcia - XII Memoriał Pływacki im. Stanisława Dziedzica

Na pływalni Wodnik w Czechowicach-Dziedzicach 18 maja 2013 roku odbyły się kolejne zawody pływackie. Był to już XII Memoriał Pływacki im. Stanisława Dziedzica. Rywalizacja toczyła się w następujących stylach pływackich: dowolny, grzbietowy, klasyczny oraz w sztafetach. Każdy uczestnik miał prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych oraz w składzie jednej sztafety.
Do zawodów przystąpiło 8 drużyn: MOSiR Mikołów, Sport Classic, Butterfly, Mewa, YourSport Grup (DJ Sport i MG Sport), Olimp, Gimnazjum Katolickie oraz Rekord.
Reprezentowało nas 29 pływaków. Zawodnicy szkółki Rekord pokazali się z bardzo dobrej strony. Pokonując kolejne bariery, poprawiali własne rekordy życiowe. Zdobyliśmy 11 medali (4 złote, 3 srebrne i 4 brązowe).
Niestety w klasyfikacji generalnej zarówno szkół podstawowych jak i gimnazjum znaleźliśmy się na IV miejscu.
Gratulujemy!

 

Joanna Kaczor I m-ce 50m D
I  m-ce 50m G
Oskar Wojciechowski I m-ce 25m G
II m-ce 25m D
Ksenia Janusz II m-ce 50m D
II m-ce 50m K
Natalia Greczka I m-ce 50m D
Julia Drzazga III m-ce 50m G
Karolina Żaczek III m-ce 50m K
Michał Pękała III m-ce 50m G
Sztafeta kl. 1-4 K
J. Kaczor, M. Filip,
Z. Zdrowak, K. Żaczek
 
III m-ce 4x50m D
Copyright 2009-2020 © Szkółka REKORD