Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania ***
Osiągnięcia - Pływacka Liga Szkolna - I edycja

Pływacka Liga Szkolna składa się z czterech edycji. Poszczególne edycję będą odbywały się na innych basenach, a zawodnicy będą startowali w różnych konkurencjach zbierając punkty do klasyfikacji generalnej.
I edycja Pływackiej Ligi Szkolnej odbyła się 10.10.2013r. w COS w Szczyrku. Wystartowało 15 naszych zawodników. Prawie wszyscy plasowali się w pierwszych dziesiątkach poszczególnych konkurencji.  Szczególne zainteresowanie wzbudza konkurencja stylu grzbietowego na 25m chłopców klas 1-2, gdzie aż czterech zawodników Rekordu znalazło się w pierwszej dziesiątce. Oskar Wojciechowski z czasem 00.23.6 zajął II miejsce, Radosław Lubański uplasował się na IV pozycji, Artur Kaczor zajął V miejsce, a Kacper Greczka (najmłodszy nasz zawodnik) zdobył VIII miejsce.