Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką ***
Osiągnięcia - Pływacka Liga Szkolna - II edycja

Dnia 15.11.2013r miała miejsce II edycja Pływackiej Ligi Szkolnej. Tym razem zawodnicy rywalizowali ze sobą na basenie Wodnik w Czechowicach-Dziedzicach. Do startu przystąpiło 16 zawodników z naszej grupy. Bardzo dobrze zaprezentował się Oskar Wojciechowski,  który z czasem 00.19.14 zajął I miejsce w stylu dowolnym chłopców klas 1-2 na 25m i tym samym awansował na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Pływackiej Ligi Szkolnej. Dobry występ zaliczyła również Ksenia Janusz zdobywając brązowy medal w stylu klasycznym na 100m kobiet klas 5-6 z czasem 1.40.25.
Na półmetku zmagań w PLS w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej uplasowali się: Oskar Wojciechowski (I), Kacper Greczka (V), Artur Kaczor (VI), Radosław Lubański (VI), Ksenia Janusz (VI), Martyna Danelczyk (VIII), Joanna Kaczor (VIII), Mikołaj Kisiała (IX), Mikołaj Górny (VI).

Copyright 2009-2020 © Szkółka REKORD