Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania ***
Osiągnięcia - Zawody Pływackie klas 1-3 organizowane przez MKS i MOSiR

Na basenie Wodnik w Czechowicach-Dziedzicach 14 grudnia 2013 roku odbyły się zawody pływackie dla najmłodszych zorganizowane przez MKS oraz MOSiR. Do rywalizacji mogły przystąpić tylko dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Walka odbywała się tylko w konkurencji stylu dowolnego na dystansie 25 metrów. Łącznie wystartowało 36 zawodników, wśród nich była również nasza reprezentacja w składzie: Davide Bensi de Palma, Oskar Wojciechowski, Artur Kaczor, Radosław Lubański. Davide w kategorii chłopców klas I wywalczył brązowy medal. W kategorii chłopców klas II pierwsze miejsce na podium zajął Oskar, na trzecim miejscu stanął Artur, natomiast Radek z niewielką stratą ulokował się na czwartej pozycji. Gratulujemy!