Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania ***
Osiągnięcia - Mistrzostwa Śląska Amatorów

W sobotę 15 marca na pływalni Goczuś w Goczałkowicach-Zdroju odbyły się pierwsze Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu. W zawodach wystartowało 13 drużyn pływackich i trzech zawodników indywidualnych.  Łącznie do zawodów zgłoszonych było 233 pływaków. Rekord reprezentowało 14 osób.
W I bloku zawodów startowały dzieci z klas 1-4: Karolina Żaczek, Zuzanna Zdrowak, Kacper Greczka, Radosław Lubański, Artur Kaczor, Oskar Wojciechowiski.
II blok był przeznaczony dla klas 5-6 oraz gimnazjum, gdzie popłynęli:  Martyna Filip, Joanna Kaczor, Martyna Danelczyk, Ksenia Janusz, Joanna Sikora, Paulina Byrska, Natalia Greczka, Szymon Waleczek.
Rywalizacja odbywała się na dystansie 50 metrów. Każdy zawodnik miał prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych.
Ostatecznie nasi wychowankowie w konkurencjach indywidualnych wywalczyli 2 medale złote, 2 srebrne i 4 brązowe.
Sztafeta dziewczyn stylu zmiennego w kategorii klas 5-6 w składzie: Martyna Filip, Ksenia Janusz, Martyna Danelczyk oraz Joanna Kaczor wywalczyła II miejsce z czasem 2.53.56.
Bardzo dobrze spisała się również sztafeta chłopców stylu zmiennego w kategorii klas 1-4, którzy mimo młodego wieku ( jeden siedmiolatek i trzech ośmiolatków) zajęli 5 miejsce, tracąc tylko 15 sekund do wygranego zespołu.
Na duże słowa uznania zasługuje Joanna Kaczor, która uplasowała się na II miejscu punktacji indywidualnej najlepszej zawodniczki w swojej kategorii wiekowej.
Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy startów, a ich rodzicom dziękujemy za zaangażowanie.