Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką ***
Osiągnięcia - XIV Memoriał Pływacki im. Stanisława Dziedzica

W dniu 28 marca 2015r. na basenie Wodnik w Czechowicach-Dziedzicach miał miejsce XIV Memoriał Pływacki im. Stanisława Dziedzica. Zawodnicy rywalizowali w trzech stylach pływackich: dowolnym, grzbietowym oraz klasycznym.
Drużyna Rekord wystąpiła w składzie 33 zawodników. Nasi wychowankowie indywidualnie wywalczyli 5 złotych, 3 srebrne i 7 brązowych medali. Ponadto w sztafecie kl. 1-3 chłopcy zdobyli srebro, sztafeta kl. 4-6 dziewczyn brąz, a sztafeta gimnazjum dziewczyn srebro. W klasyfikacji generalnej szkół podstawowych przełożyło się to na III miejsce, a w klasyfikacji gimnazjum miejsce II.
Gratulujemy oraz dziękujemy zawodnikom i ich rodzicom!

Copyright 2009-2020 © Szkółka REKORD