Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania ***
Osiągnięcia - Mistrzostwa Śląska Amatorów w pływaniu

17 maja 2015r. odbyły się II Mistrzostwa Śląska Amatorów w pływaniu. Zawody zostały rozegrane na basenie Goczuś w Goczałkowicach-Zdroju. Rywalizacja odbywała się na dystansie 50m w kategoriach wiekowych wg roczników. Każdy z zawodników miał prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych spośród stylów: dowolnego, grzbietowego, klasycznego i motylkowego.
Drużyna Rekord przystąpiła do zawodów w składzie 13 zawodników. Nasi pływacy zdobyli łącznie 14 medali w tym 7 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. W klasyfikacji medalowej wywalczyliśmy wysokie II miejsce na 19 startujących drużyn. Ponadto nasz podopieczny, Kacper Greczka zdobył tytuł Najlepszego Zawodnika w kategorii lat 9 (punktacja wielobojowa).
Bardzo się cieszymy i gratulujemy zawodnikom!