Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania ***
Osiągnięcia - REKORD na X Memoriale Pływackim im. Stanisława Dziedzica

Jubileuszowy X Memoriał Pływacki im. Stanisława Dziedzica już za nami. Zawody odbyły się na pływalni "Wodnik" w Czechowicach-Dziedzicach 12 marca 2011r. Nasza szkółka startując w zawodach uzyskała bardzo dobry wynik, a nasi zawodnicy bili kolejne REKORDY!

Nasza sztafeta kobiet w kategorii klas 1-4 w składzie: Ksenia Janusz, Kamila Kuczyńska, Oliwia Ogrodzka, Joanna Kaczor zajęła III miejsce.
Również w kategorii klas 5-6, w skład której wchodziły: Natalia Nycz, Julia Drzazga, Paulina Rudzińska, Natalia Greczka dziewczęta zdobyły III miejsce.
Natomiast panowie w kategorii klas 1-4 w składzie: Mikołaj Kisiała, Jakub Kopeć, Dawid Kopeć, Michał Pękała wywalczyli II miejsce.
W klasyfikacji szkół podstawowych zdobyliśmy II miejsce, natomiast w klasyfikacji gimnazjum miejsce III.
Oto tabela przedstawiająca indywidualne miejsca medalowe naszych pływaków.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!