Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką ***
Osiągnięcia - Zawody pływackie COS Szczyrk - MOSIR Czechowice-Dziedzice

MOSIR Czechowice-Dziedzice wraz z COS w Szczyrku zorganizował zawody pływackie dla dzieci z obu gmin. Zawody podzielone były na dwa etapy. Pierwszy z nich, czyli eliminacje odbyły się 13.10.2012r. na basenie w Szczyrku. Finały natomiast pływano 17.11.2012r. na basenie w Czechowicach-Dziedzicach.
W zawodach tych uczestniczyła trójka naszych pływaków (Ksenia Janusz, Joanna Kaczor i Oskar Wojciechowski). Zawodnicy pływali w dwóch konkurencjach. Na zawodach w Szczyrku, każdy pływak z Rekordu uplasował się dwukrotnie na I miejscu. W zawodach finałowych nasza szkółka na sześć startów wywalczyła 5 złotych i 1 srebrny medal.
 

Copyright 2009-2020 © Szkółka REKORD